O Producencie

logo

Dzień dobry.

Pozwolą Państwo, że napiszemy kilka słów o sobie i naszej firmie „BIOMEDIS”. Stworzyliśmy firmę, aby dać możliwość każdemu człowiekowi w dowolnym momencie otrzymać nie tylko nasze unikalne produkty, ale też najbardziej aktualną informację o wartości własnego życia dla samego siebie, dla rodziny i przyjaciół, dla społeczeństwa. Dążymy do tego, aby pomóc naszym partnerom i klientom zmienić stosunek do swojego zdrowia, przyszłości oraz swojego życia. Działania naszych naukowców, inżynierów oraz lekarzy skierowane na stworzenie różnych metod, kompleksów, przyrządów z dziedziny energoinformacyjnej medycyny. Badania naukowe, praktyczne opracowania i rewolucyjne osiągnięcia w dziedzinie polepszenia i podtrzymania zdrowia, wydłużenia życia człowieka pozwalają nam zaproponować Państwu unikalne, innowacyjne produkty, pozyskujące coraz większe zaufanie i uznanie w całym swiecie.

Uważamy, że najlepszym sposobem przyciągnięcia ludzi do zdrowego trybu życia i profilaktyki chorób jest opracowanie produktów, które czynią troskę o zdrowie komfortową i uniwersalną. Nasze aparaty i przyrządy, wykorzystując nowoczesne technologie, leczą, korygują i podtrzymują wysoki poziom dobrego samopoczucia i energii organizmu, czyniąc zdrowie osiągalnym!

Bardzo nam się podoba używać aparaty BIOMEDIS, pracować w BIOMEDIS i tworzyć nowe produkty dla Państwa i państwa bliskich. Jesteśmy dumni z naszej pracy, ale nigdy nie jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani. Co wieczór zasypiamy z myślą o tym, jak zrobić nasze produkty jeszcze lepszymi, bardziej skutecznymi, wygodnymi i dostępnymi. A co rano budzimy się z poczuciem dumy, że dzisiaj znowu pomożemy jeszcze kilku ludziom. Takim jak Państwo.

Nasze cele i wartości


Życie naszej firmy determinują następujące wartości:

  • Wolność
  • Zdrowie
  • Innowacje i tradycje
  • Dążenie do doskonałości
  • Odpowiedzialność
  • Miłosierdzie
  • Jedność
  • Rozkwit.

Cele BIOMEDIS-u są determinowane potrzebami naszych klientów i partnerów:

  • Dajemy ludziom technologie zdrowia, robimy ich życie lepszym, pomagając zrealizować dążenia i marzenia.
  • Budujemy jedną z najlepszych firm w świecie w dziedzinie środków technicznych do odnowienia i podtrzymania zdrowia w warunkach domowych, sukces której opiera się o profesjonalizm i poczucie swobody i szczęścia jej partnerów.

Nasza historia

– 2005 rok Stworzenie Naukowo-badawczego Instytutu Energoinformacyjnych Biotechnologii.
– 2008 rok Odkrycie Naukowo-Produkcyjnej Firmy „BIOMEDIS”.
– 2008 rok Otrzymanie Świadectwa Rejestracji Ministerstwa Zdrowia Rosji na aparat BIOMEDIS.
– 2009 rok Otrzymanie licencji na produkcję aparatów BIOMEDIS i rozpoczęcie sprzedaży w Rosji.
– 2010 rok Wyjście na rynki zagraniczne.
– 2016 rok Otrzymanie certyfikatu CE i przeniesienie produkcji do Tajwanu.

Działalnośc charytatywna

Bezgranicznie wdzięczni jesteśmy naszym klientom i partnerom za możliwość wykazania się dobrem i wsparciem w zaspokojeniu potrzeb maluchów-sierot. Bardzo staramy się dawać coś od siebie w pracy funduszy charytatywnych. Na wszelkie sposoby staramy się przynieść choć odrobinę szczęścia do Domów Dziecka, finansując ich potrzeby. Cieszymy się, że jesteście z nami w tej szlachetnej sprawie!

Dzisiaj firma BIOMEDIS – to firma dużych możliwości dla wszystkich, którzy podzielają nasze wartości. Razem z partnerami budujemy innowacyjny i miłosierny biznes, pomagając ludziom z różnych krajów być zdrowymi i szczęśliwymi! Dołączajcie! Z nami zdrowo!

Ze szczerą wdziecznoscią,
zespół firmy BIOMEDIS.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.