Pytania i Odpowiedzi

Często zadawane pytania, dotyczące stosowania aparatu «Biomedis Android»

1. Ile różnych programów można stosować po kolei bez przerw? Bez przerwy można zastosować 2, a nawet 3 rodzajów program, w zależności od stanu układu krążenia. Ten sam program nieprzerwanie można zastosować nie więcej jak dwa razy.

2. Jaką ilość programów codziennie zalecają stosować lekarze? Codziennie można zastosować 6, a nawet programóww zależności od stanu układu krążenia. Nie ma możliwości zwiększyć działanie lecznicze programu poprzez zwiększenie ilości więcej jak 6-9 razy. A to dlatego, że adaptacyjne procesy organizmu nie nadążą” za leczeniem.

3. Czy stosowanie urządzenia jest bezpieczne? Tak. Żadnych ubocznych efektów biorezonansowej terapii nie zaobserwowano.

4. Czy można stosować urządzenie, jeśli ja biorę leki czy suplementy? Tak, ale po jakimś czasie należałoby skonsultowac się z lekarzem, gdyż z poprawą stanu organizmu trzeba będzie zmniejszyć ilość i dawkowanie leków.

5. Czy można stosować aparat u dzieci? Tak, ale do 3-letniego wieku wystarczy leczyć wyłącznie mamę, gdyż i ona i dziecko mają wspólną aurę.

6. Przy jakich chorobach stosowanie aparatu nie jest zalecane? Pacjenci z rozrusznikiem serca powinni przed zastosowaniem urządzenia skonsultować to z lekarzem.

7. Czy mogą kilka osób naraz używać urządzeniaTak. Ale należy znajdować się od niego w odległości nie większej jak 1,5 metra.

8. Czy stosowanie aparatu może wywoływać nieprzyjemne odczucia (naprzsenność, podwyższenie ciśnienia wewnątrz czaszkowego)? Tak, i mają one znaczenie z punktu widzenia działania leczniczego. Należy na nie zwrócić uwagę, gdyż one służą ogólnemu polepszeniu zdrowia.

9. Kiedy najlepiej jest zastosować urządzenieNajlepiej zastosować urządzenie zapobiegawczo, kiedy jeszcze nie wystąpiły pierwsze oznaki choroby. Jednak skuteczność oddziaływania urządzenia w każdym stadium choroby jest bardzo wysoka.

«Biomedis Android» – opis programów